KONST / Litografier / Färglitografier 14676376
nr 1467 6376
John Christoforou
(1921-2014), Storbritannien
Färglitografier, 2 st, Signerad, numrerad 280-upplaga, komposition. Färglitografi, bildmått: 38x35, yttermått inklusive ram: 57x51 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 maj 2022
kl 18:43:50
13/5 08:27:55
John Christoforou
Läs mer om John Christoforou